„Pojďme chytit zloděje“

Byli jsme součástí preventivní, znalostní a sportovní akce ZŠ Nepomuk a Policie ČR, která se konala 1. 6. 2009 u příležitosti Dnu dětí.

Tento nový a netradiční projekt nám přijeli představit zástupci z MÚ Nepomuk - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví - pan J. Somolík a paní P. Járová. Od začátku nás záměr této akce zaujal a rozhodli jsme se ho finančně i věcně podpořit. Na samotné realizaci jsme již spolupracovali se ZŠ Nepomuk a Policií ČR. ZŠ tuto akci pořádala ve spolupráci s dalšími organizacemi a úřady pro své žáky jako součást oslav Dne dětí. Spoluorganizátory akce jsme byli pozváni na zahájení Dne dětí, kde jsme dostali propagační materiály od sponzorů a byli jsme seznámeni s programem akce. Poté již nic nebránilo odstartování celého soutěžního dne a děti se v roli malých detektivů, kteří mají za úkol chytit zloděje, daly do práce.
http://www.policie.cz/fotogalerie/pojdme-chytit-zlodeje.aspx

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.

Neustále pracujeme na zlepšení webové prezentace a proto by nás zajímala odpověď na následující otázku:

Jste firemní zákazník? ANO NE
Děkujeme!