Návštěva čínské delegace v Kladrubcích

Ve čtvrtek 2. 8. 2018 navštívila firmu KLAUS Timber a. s. zahraniční delegace čítající 18 představitelů největších čínských společností z oboru zpracování dřeva, výroby obalů a logistiky.

Součástí skupiny byl i generální tajemník China Federation of Logistics & Purchasing Sun Xijun. Delegace přijala pozvání ředitele Odboru zahraniční obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství ČR a jejím cílem je hledání potenciálních dodavatelů řeziva a palet a seznámení se se způsoby především automatizované výroby obalů.

Z České republiky, kde navštívila hned několik zpracovatelů dřeva, výprava pokračuje do Rakouska. U nás byla hostům představena celá společnost – produkty, ucelený výrobní proces i portfolio služeb zákazníkům – pomocí prezentace a následovala prohlídka kladrubeckého areálu. Nejvíce zaujala krátička dřeva Holtec, automatizace výroby a čistota celého areálu. Jako dárek jsme obdrželi sadu s perem a ozdobou představující významné kreatury čínské opery v ručně vyšívané tašce s ptáky symbolizujícími dlouhověkost a dobré zdraví.


Autor fotografií: Dušan Skala, Jana Jiřincová

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.

Neustále pracujeme na zlepšení webové prezentace a proto by nás zajímala odpověď na následující otázku:

Jste firemní zákazník? ANO NE
Děkujeme!