Oslava 20. výročí KLAUS Timber

23. 6. 2018 se přímo v kladrubeckém areálu konala oslava 20. výročí společnosti KLAUS Timber, na kterou zavítalo více než 900 hostů.

Zazářily zde hned tři skupiny zvučných jmen - stále populárnější Slza, osvědčení ABBA Stars revival a kapela Chinaski, jež byla bezesporu vrcholem akce. Hudební vystoupení si připravili i samotní zaměstnanci. Celým dnem provázel známý moderátor Petr Vágner. Návštěvníci se mohli zúčastnit komentovaných prohlídek výrobní haly, zhlédnout dokument mapující celou dosavadní historii firmy a pochutnat si na výborném občerstvení, jež bylo v režii restaurace Na Spilce. Pro mladší účastníky byl k dispozici dětský i teenagerský koutek.

Oslavou 20. výročí vyvrcholila zásadní éra historie naší společnosti, v níž jsme se posunuli od nevýznamného mikropodniku, jenž se zabýval zpracováním kulatiny, k dnešní akciové společnosti, vyrábějící dřevěné palety, s obratem blížícím se jedné miliardě a jednomu z nejvýraznějších hráčů na poli dřevozpracujících společností. Z jedné stodoly ke třem areálům, téměř 300 zaměstnancům, moderním technologiím, ucelenému výrobnímu procesu a vlastní kamionové dopravě.


Autor fotografií: Dušan Skala, Antonín Tomášek

Odběr novinek

Přihlaste se k odběru novinek.

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.

Neustále pracujeme na zlepšení webové prezentace a proto by nás zajímala odpověď na následující otázku:

Jste firemní zákazník? ANO NE
Děkujeme!