Výstavba VA Dvorec

V roce 2019 byla prioritou společnosti výstavba nového výrobního areálu ve Dvorci, jenž navazuje na areál stávající. Jednalo se o první výstavbu tzv. na zelené louce.

Cílem projektu bylo vybudovat zcela nový areál, který bude stoprocentně vyhovovat potřebám moderní a efektivní paletové výroby. Na pozemcích průmyslové zóny vznikly přípravná a výrobní hala, kotelna s přípravou pro drcení dřevního odpadu a sklad štěpky, tři velkokapacitní sušicí komory a v neposlední řadě prostorné skladovací a manipulační prostory.

Kolaudace před zkušebním provozem proběhla 9.-11. 12. Zastavěná plocha nyní činí cca 5 ha. Ve výrobní hale byly instalovány nové technologie, jejichž dominantou je automatická paletovací linka CAPE Mach 3, zástupce technologie 4.0. Celý areál vytápí ekologický kotel značky FIEDLER na dřevní odpad, který splňuje nejpřísnější emisní normy.

 

Autor fotografií: Dušan Skala

Na těchto stránkách používáme soubory cookie

Abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší zážitek a nabídku měříme, vyhodnocujeme a spolupracujeme s vybranými partnery (mj. Google, Seznam, Heureka).
Děkujeme, že nám k tomu dáte Váš souhlas.

Neustále pracujeme na zlepšení webové prezentace a proto by nás zajímala odpověď na následující otázku:

Jste firemní zákazník? ANO NE
Děkujeme!